Biżuteria na każdą okazję

Nie da się ukryć, że sporo osób uwielbia zakładać ładną biżuterię. Nic dziwnego, ponieważ jest ona podkreśleniem każdej stylizacji, dzięki niej można również prezentować się przepięknie na różnych uroczystościach. Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo dużo różnej biżuterii. Można zarówno kupić elegancki, jak i przeznaczoną na co dzień, a także na imprezy tematyczne. Chcąc jednak kupić biżuterię złotą, srebrną czy też pierścionek zaręczynowy, warto zdecydować się na zakupy w sprawdzonym w salonie. Jednym z takich popularniejszych i naprawdę polecanych jest salon Yes w Katowicach. Co to jest za marka? Dlaczego warto zdecydować się na jej produkty? Zachęcamy serdecznie do przeczytania naszego krótkiego artykułu. 

Yes Katowice

Salonów biżuteryjnych jest w Polsce bardzo dużo salon Yes w Katowicach mieści się w jednej z galerii handlowych na przykład we Trzech Stawach. Bardzo popularnej galerii wśród mieszkańców Śląska. Yes jest to marka polska założona w 1981 roku, która została zarejestrowana jako Yes Biżuteria. Był to początkowo niewielki zakład rzemieślniczy, który produkował biżuterię z czasem jednak Yes zyskiwało coraz większą popularność. W1993 roku Yes miał już pierwszy salon jubilerski na terenie Poznania no i wtedy zaczęła marka organizować kampanie reklamowe i stała się jeszcze bardziej popularna. 

Warto wspomnieć, że Yes salon rozwinął się, dzięki sprzedaży w oparciu o system franczyzy. W 2001 roku było już aż 7 sklepów, które działały w całej Polsce. Obecnie marka Yes posiada bardzo dużą hurtownię w Polsce, która zaopatruje do przeszło 800 sklepów jubilerskich, ale także eksportuje swoje wyroby jubilerskie na terenie Holandii Belgii oraz Szwecji. 

Biżuteria 

Salon Yes w Katowicach, a także każdy inny salon bardzo kojarzy się z nazwą bezpośrednio nawiązującą do tego, kiedy kobieta zgadza się wyjść za mężczyznę. Mówi „tak”, a po angielsku oczywiście „Yes”. W salonach można zdać naprawdę elegancką biżuterię na wiele okazji, w nieco tańszych oraz nieco droższych cenach, w zależności od zasobów. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. 

+0